Letnie zajęcia Tai Chi

Warszawa, 29 lipca – 1 sierpnia 2019 – od poniedziałku do czwartku

Park Skaryszewski, placyk na terenie hotelu Dedek Park, od strony Ogrodu Różanego.

Zupełnie początkujący będą ćwiczyć w godz. 18:00-18:45. Już ćwiczący u nas będą mogli kontynuować w godz. 18:45-20:00. Po godzinie 20:00 będzie możliwość poćwiczenia podstaw baguazhang.

Rozpoczynający naukę będą mieli mieli możliwość zapoznania się z pięcioma ćwiczeniami podstawowymi oraz z początkowymi sekwencjami formy podstawowej stylu Wu (Hao) Tai Chi. Będą też mogli obserwować późniejszą część zajęć, przeznaczoną dla już u nas ćwiczących.

Osoby już ćwiczące u nas będą miały możliwość dopracowania najbardziej podstawowych elementów, ćwicząc wraz z rozpoczynającymi naukę. A w późniejszej części zajęć popracować nad dalszymi fragmentami formy 37 ruchowej, formą z mieczem, z szablą oraz tui shou.

To jest właśnie miejsce zajęć

Na wypadek przelotnych deszczów radzimy zaopatrzyć się w kurtki lub płaszcze przeciwdeszczowe. W przypadku większej ulewy, zajęcia w danym dniu mogą zostać odwołane.

Osoby, które jeszcze nie ćwiczyły u nas są zwolnione z opłaty – zajęcia będą służyły zapoznaniu się z naszą ofertą przed rozpoczęciem kolejnego sezonu szkoleniowego, który rozpocznie się we wrześniu 2019.

Osoby, które już u nas ćwiczą, biorą udział w tych zajęciach na podstawie opłaty za czerwiec 2019 lub opłaty promocyjnej za semestr (od lutego do czerwca 2019).