Zapraszamy do udziału w „obozie letnim” – intensywnym szkoleniu stylu Wu (Hao) Taijiquan (Tai Chi).

Warszawa, 18 – 24 lipca 2021

Park Skaryszewski/Błonia Kamionkowskie/Skwerek Berek

W przypadku złej pogody zajęcia mogą być przeniesione do naszej salki przy ul. Wąwolnickiej 1

Szkolenie przeznaczone jest dla dwóch grup osób:

  • tych, którzy uczestniczą w naszych stałych zajęciach – będą mieli okazję intensywnie popracować nad poznanymi już elementami stylu Wu Taijiquan, a także poznać formę 26 ruchową dla Seniorów, by móc prowadzić jej zajęcia w klubach seniorów, uniwersytetach trzeciego wieku itp.
  • tych, którzy chcą poznać formę 26 ruchową przeznaczoną dla Seniorów, w celu jej nauczania w klubach seniorów, uniwersytetach trzeciego wieku, itp. Zapraszamy przede wszystkim instruktorów różnych form Taijiquan, Qigong, gimnastyki dla Seniorów i innych form aktywności ruchowej, którzy chcą poszerzyć repertuar oferowanych przez siebie metod.

Szkolenie bezpośrednie z zakresu formy 26 ruchowej stylu Wu, przeznaczonej dla Seniorów będzie dopełnieniem kursu online, który rozpoczął się w czerwcu 2021 roku i jest dostępny bezpłatnie. Podczas szkolenia skupimy się na korektach i weryfikacji umiejętności uczestników. Osoby, które pomyślnie zdadzą egzamin otrzymają od nas dyplom ukończenia kursu. Osoby, które pojadą na szkolenie do Chin będą mogły otrzymać także dyplom Instytutu Studiów nad Taijiquan Wu Yuxianga w Yongnian.

Pełen kurs online znajdziecie w grupie na Facebooku – Tai Chi dla Seniorów

Planowany rozkład zajęć od niedzieli 18 lipca do piątku 23 lipca:

  • 17:00-19:00 – kurs formy 26 ruchowej dla Seniorów,
  • 19:10-21:00 – doskonalenie różnych elementów stylu Wu zależnie od poziomu zaawansowania (ćwiczenia podstawowe, forma 26, forma 37, forma 108, miecz, szabla, tui shou).

Planowany rozkład zajęć w sobotę 24 lipca:

  • 9:00-11:00 – Egzamin z zakresu formy 26 ruchowej dla Seniorów,
  • 11:10-13:00 – doskonalenie różnych elementów stylu Wu zależnie od poziomu zaawansowania (ćwiczenia podstawowe, forma 26, forma 37, forma 108, miecz, szabla, tui shou),
  • po zajęciach planujemy wspólny obiad.

Oferta skierowana jest zarówno do osób z Warszawy i okolic, które mogą brać udział w zajęciach wieczorem, po pracy (tylko w sobotę zajęcia odbędą się przed południem), jak i przyjezdnych, które mogą podczas tygodniowego pobytu w Warszawie połączyć naukę Taijiquan ze zwiedzaniem stolicy – ilość atrakcji jest tutaj ogromna, a miasto to jest w wakacje bardziej spokojne niż w innych porach roku.

Koszt uczestnictwa:

  • Bez kursu formy 26 ruchowej – 130 zł,
  • Z kursem formy 26 ruchowej – 360 zł.

Szkolenie przeznaczone tylko dla osób, które rozpoczęły u nas naukę wcześniej oraz dla osób, które skorzystają z kursu online, który powinien zostać uruchomiony w czerwcu 2021. W tym drugim przypadku zapraszamy przede wszystkim osoby, które są już instruktorami Taijiquan, Qigong lub innych form ćwiczeń, ewentualnie osoby które wcześniej uprawiały podobne formy ćwiczeń i są w stanie uczyć się nowych form w krótkim czasie.

Opłacanie dowolnego z tych wariantów umożliwia także udział w intensywnym szkoleniu Qigong w dniach 11-17 lipca 2021 (by wziąć udział w szkoleniu określonej formy Qigong podczas obozu 11-17 lipca, niezbędne jest wcześniejsze opłacenie uczestnictwa w kursie online danej formy – nie dotyczy to Qigong Reshen Huodong oraz Baduanjin).