Biorąc pod uwagę potrzeby osób, które nie mogą uczestniczyć w regularnych zajęciach, uruchamiamy obecnie opcję szkoleń online, w połączeniu oczywiście z uzupełniającym udziałem w zajęciach, warsztatach i obozach umożliwiających naukę w kontakcie bezpośrednim.

Wewnętrzne sztuki walki, takie jak Tai Chi, są formami ćwiczeń, których nauka nie jest łatwa i wymaga długotrwałego bezpośredniego ćwiczenia pod okiem instruktora i z partnerami o możliwie wysokim poziomie umiejętności. Dlatego nie próbujemy prowadzić internetowych szkoleń w tym zakresie, chociaż udostępniamy materiały online – nagrane wideo i transmisje internetowe, jako dodatkową formę pomocy w nauce, osobom które uczestniczą w naszych zajęciach, warsztatach i obozach szkoleniowych. Niektóre z tych materiałów, obejmujące absolutne podstawy udostępniamy także innym osobom, bardziej jednak jako materiał poglądowy przed rozpoczęciem właściwej nauki, niż jako materiały stricte szkoleniowe. Możecie zapoznać się z nimi tutaj:

Podstawy stylu Wu Tai Chi

Natomiast z myślą o osobach, dla których regularne uczestnictwo w zajęciach, warsztatach, czy obozach jest wyjątkowo trudne, zdecydowaliśmy się uruchomić cykl kursów online prostszych form ćwiczeń, będą to różne układy chińskich form dla zdrowia i dobrego samopoczucia w wersjach, które zostały w Chinach zweryfikowane i oficjalnie zaaprobowane do szerokiej popularyzacji, i propagowane są przez Chińskie Stowarzyszenie Qigongu Prozdrowotnego.

Więcej informacji o kursach Qigong znajdziecie na stronie:

STUDIO QIGONG ONLINE